درباره کاریابی بین المللی بهراد

‎موسسه مشاوره و هدایت شغلی و کاریابی بین المللی بهراد
به شماره مجوز : 163112

موسس : دکتر مهنوش شیرانی

مدیر : علیرضا کاظمیان


‎موسسه کاریابی بین المللی بهراد ، به عنوان یکی از موسسات تخصصی در زمینه ساماندهی مهارت آموختگان فنی و حرفه ای نیروی کار و کارآفرینان و افراد علاقمند به تحصیل و مهاجرت بصورت قانونی با دپارتمان های تخصصی مشاوره و اطلاع رسانی زیر مجموعه وزارتخانه کار و رفاه امور اجتماعی به شماره مجوز 163112 در تلاش هست تا کارجو و کلیه افرادرا از لحظه تصمیم گیری تا موفقیت نهایی در دریافت ویزا و شاغلین دارای مهارت در کشور هدف را همراهی نماید.
موسسه بهراد تلاش است تا با مشاوره و اطلاع رسانی صحیح متقاضی را در اتخاذ یک تصمیم آگاهانه همراهی نماید .
کاریابی بهراد ، با تدوین نرم افزار اختصاصی MIS از اولین تماس متقاضیان تا آخرین تماس فی ما بین را ثبت نموده و در طی انجام روند پرونده وی را کنترل و نظارت می نماید تا با ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به متقاضیان جهت کاهش فشارهای روحی و افزایش رضایتمندی متقاضیان تمام تلاش خود را بکار بسته باشد.
خدمات ما
– مشاوره و ارزیابی کارجوها به صورت رایگان
–  مشاوره و هدایت شغلی
– عقد قرارداد کارجو و ثبت در سامانه پورتال کاریابی
–  ویزای کاری
–  جاب آفر
– ویزای تحصیلی
–  اخذ هزینه ها طبق تعرفه مصوب وزارتخانه
– اخذ ویزای کار و اشتغال
–  حمایت و همراهی پس از ورود به کشور
-برگزاری همایش رایگان ویژه ادارا فنی و حرفه ای استانها و دارندگان کارتهای مهارت
کاریابی خارجی چیست؟
کاریابی خارجی، یکی از مهم ترین مسائل پیش روی شخصی است که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارد. با توجه به وجود مشکلات کسب و کار در ایران و تقاضای روز افزون جوانان و فارغ التحصیلان برای کسب فرصت‌های شغلی، تلاش‌هایی جهت اعزام نیروی کار به برخی کشور‌های واجد شرایط صورت گرفته است.
مزایای کاریابی بین المللی بهراد
هر چند مزایای این موضوع را برای کشور‌های میزبان نمی‌توان نادیده گرفت. یکی از مهم‌ترین این مزایا، در اختیار داشتن نیرو هایی متخصص، کارآمد و جوان است. این موضوع پیامد های خوبی را برای کشور مقصد به ارمغان می‌آورد. بنابراین، آن‌ها با پدید آوردن مقرراتی این فرصت را برای مردم جهان فراهم کرده‌اند.
شرایط لازم برای ویزای کاری و تحصیلی
شرایط مهاجرت کاری برای افراد با توجه به انتخاب روش می‌تواند متغییر باشد. اما نکاتی مانند: مدارک فنی و حرفه ای ؛ دانش زبان انگلیسی یا زبان آلمانی و یا تحصیلات حداقل کاردانی و سنی کمتر از ۵۰ سال جزو شروط اولیه و ثابت آنها به شمار می‌رود.
 
C

دانلود فایل اطلاعات موسسه کاریابی بین المللی بهراد

ما فایل زیر را برای دسترسی بهتر به اطلاعات  موسسه بین المللی بهراد در سایت قرار دادیم. این فایل شامل  ۱- معرفی موسسه ۲- خدمات موسسه ۳- نمونه قرارداد دانشجو ۴- انواع فرصت های شغلی در حوزه صنعت و خدمات و فرهنگ و هنر است.

Behrad pro

دانلود فایل

 

C

پرسش و  و پاسخ از موسسه بین المللی بهراد

سوالات و درخواست های خود را  توسط فرم زیر بفرستید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم